Brakuje Ci pomysłów na budowanie zdrowych Relacji?

Wiemy jak trudno jest czasami wyrazić swoje uczucia i potrzeby słowami. Jest to bardzo męczące, kiedy brakuje pomysłów a słowa nie chcą przejść przez gardło.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe narzędzia, które sprawią, że wyrażanie swoich potrzeb i mówienie o nich wprost będzie ogromną przyjemnością. Będziesz przy tym się dobrze bawić, dawać wartość bliskiej osobie i budować zdrowe Relacje.

PoDaruj Prezent Sobie i Bliskiej Osobie

Pokaż Partnerowi swoje potrzeby, Podaruj Mu odrobinę Radości i zacznijcie Razem podążać ku Jedności.

Czym są

Karty Pełne Miłości dla Niej i dla Niego?

To wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu w łatwy i przyjemny sposób będziesz wyrażać swoje myśli, uczucia, potrzeby i wdzięczność bez używania słów.

Zestaw składa się z 66 kart o wymiarach 10 cm x 9 cm. 60 karteczek zostało częściowo wypełnionych z możliwością dopisania na nich własnych intencji. 6 pustych kart umożliwia tworzenie własnych kreatywnych pomysłów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, satysfakcję z Budowania Relacji i korzyści z wyrażania własnych potrzeb i realizowania potrzeb najbliżej osoby.

Dlaczego warto?

• Otrzymasz aż 66 szablonów, dzięki którym będziesz budować relacje, przedstawiać własne potrzeby, zachęcać do wspólnych aktywności, odkrywać wartości, tworzyć i ozdrawiać związek.
  • Poznasz skuteczne słowa, dzięki którym budowanie relacji stanie się proste i przyjemne.
  • Dostaniesz gotową bazę uniwersalnych treści, które w kilka minut przekształcisz w wyrażanie własnych potrzeb i intencji. Szablony możesz stosować codziennie przez 66 dni.

Jak korzystać z kart?

• Z zestawu kart wybierz tę, która najbardziej pasuje do tego, co pragniesz danego dnia wyrazić.
  • Dokończ rozpoczęte zdanie dopisując własny tekst.
  • Ukryj kartę w miejscu, w którym partner w niedługim czasie z pewnością ją przypadkiem znajdzie.

To narzędzie jest dla osób, które:

• nie wiedzą jak słowami wyrażać swoje uczucia i potrzeby.
  • lubią sprawiać niespodzianki sobie i bliskiej osobie.
  • lubią nowości i szukają ciekawych pomysłów.
  • lubią dawać i dzielić się swoimi przemyśleniami.
  • szukają gotowego pomysłu na wspólnie spędzony czas
  • szukają gotowych rozwiązań na budowanie relacji małżeńskich.

Tak szczerze odpowiedz przed sobą. Jak często rozmawiasz z Partnerem o swoich i jego potrzebach? Jak często mówisz mu o tym, co czujesz? Jak często dziękujesz, prosisz i dajesz? Jak często zachęcasz do wspólnych działań?

Wiadomo. Wszyscy mamy ograniczone zasoby czasowe i twórcze. Dlatego w tej sytuacji Karty pełne Miłości dla Niej i dla Niego są najlepszą inwestycją w siebie, związek, relacje i współpracę. To inwestycja na lata, która ma szansę nie tylko odbudować to, co wydaje się stracone ale budować na nowym solidnym fundamencie to, czego oczy nie widzą i uszy nie słyszą.

Dla kogo:

• dla psychologów i terapeutów pracujących w parami,
  • dla par, które chcą zadbać o swoje relacje lub po prostu sprawić sobie radość,
  • jako prezent lub niespodzianka dla niej lub dla niego.

Prezenty przy zakupie Kart dla Niej lub dla Niego:

• Długopis do wypełniania pustych pól
  • Pudełko do przetrzymywania kart

Prezenty przy zakupie Kart dla Niej i dla Niego w pakiecie:

• Rabat 5 zł
  • Dwa długopisy do wypełniania pustych pól
  • Pół godzinna rozmowa z doradcą od spraw relacji (jeśli masz taką potrzebę)
  • Opakowanie (dwa pudełka czarne i niebieskie) do przetrzymywania karteczek

Dziel się z Partnerem dobrem i zarażaj miłością, ponieważ jest to inwestycja w udany związek.

Kupując Karty Pełne miłości dla Niej i dla Niego inwestujesz w przyjemne relacje z Twoim Partnerem i wspierasz działania naszej fundacji, dzięki czemu fundacja będzie mogła dotrzeć z pomocą do większej ilości rodzin i uzdrawiać większą ilość relacji.

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli jesteś terapeutą i szukasz pomysłów, gotowych narzędzi do pracy z parami, polecamy karty miłości dla Niej i dla Niego.

Opinie terapeutów:

Pierwsza w Polsce pomoc dla terapeutów rodzinnych, life coachów oraz wszystkich pomagaczy, który zajmują się systemową terapią rodzin oraz szeroko rozumianym poradnictwem psychologiczno-pedagogicznym. Karty wpierają proces komunikacji i relacji klient – terapeuta a przede wszystkim motywują do procesu samopoznania. Klient pracując z przygotowanymi kartami przy wsparciu terapeuty może poradzić sobie z wieloma wątkami w obszarze swojego funkcjonowania. Karty są doskonałym narzędziem wspierającym pracę terapeuty, mogą również posłużyć jako zadanie domowe. Pedagog terapeuta, certyfikowany interwent i coach kryzysowy, absolwent poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego i socjoterapii, certyfikowany trener TUS coach i doradca zawodowy. Marcin K.

Opinie partnerów:

– Mąż po otrzymaniu karty, schował ją do portfela i kiedy chce sobie przypomnieć, jak bardzo mi na nim zależy, po prostu wyjmuje ją i czyta. – Żona Gosia

– Dla męża karty sprawdzają się w dniach wyjątkowych, tzn. naszych rocznicach i innych świąt. A także wtedy, kiedy nie wiem jak przeprosić, wówczas karteczka pozostawiona w plecaku męża jest zachętą do porozmawiania ze sobą. – Szczęśliwa żona

Karty pełne miłości dla Niej

Kup Teraz 55 zł + koszt wysyłki 14 zł